Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 83K0002atr022 I7-13620H 40Gb 1Tbssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt023
Satıcı: Ensarbilişim
59.209,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 59209.10
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR022 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT023 Satıcı: Elimar
60.799,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 60799.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR022 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT023 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: indirimde
61.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 61899.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR022 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT023 Satıcı: Sner Teknoloji
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 61999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR022 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT023 - 1 TB - 40 GB Satıcı: elimar
63.141,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 63141.40
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002ATR022 I7-13620H 40GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü BILGISAYAR-CNT023 Satıcı: elimar
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 63999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K0002atr022 I7-13620H 40Gb 1Tbssd 14" Wuxga W11p Dizüstü Bılgısayar-Cnt023
Satıcı: Elimar
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 63999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK