Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10011TR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.3" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: enuyguna
35.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 35899.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10011TR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.3'' WUXGA Notebook Satıcı: websinial
36.749,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 36749.02
LENOVO LENOVO IdeaPad Slim 3/ Intel Core i7-13620H/ 16GB Ram/ 512GB SSD/15.3" WUXGA/ W11/ 83K10011TR Laptop - 512 GB - 16 GB
Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ
38.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 38990.00
LENOVO LENOVO IdeaPad Slim 3/ Intel Core i7-13620H/ 16GB Ram/ 512GB SSD/15.3" WUXGA/ W11/ 83K10011TR Laptop - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Enuyguna
39.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 39490.00
LENOVO IdeaPad Slim 3/ Intel Core i7-13620H/ 16GB Ram/ 512GB SSD/ 15.3"/WUXGA/ W11/ Laptop 83K10011TR Satıcı: gönülsokak
40.195,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 40195.72
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10011TR I7-13620H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.3'' Wuxga Notebook Satıcı: EnUyguna
40.322,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 40322.75
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10011TR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.3" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: AkgünlerBeyazEşyaDTM
41.359,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
7 41359.06
LENOVO IdeaPad Slim 3/ Intel Core i7-13620H/ 16GB Ram/ 512GB SSD/ 15.3"/WUXGA/ W11/ Laptop 83K10011TR Satıcı: Teknosa
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 43999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15ırh10 Intel Core i7-13620H 16gb 512gb SSD Integrated Intel UHD Graphics 15.3" Wuxga 1920x1200 IPS W11 Luna Grey Notebook 83k10011tr
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
33 dk önce
9 43999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK