Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1003MTR Laptop Fiyatları

LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 | Intel i5-13420H | 16GB DDR5 Ram | 512GB SSD | 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz | Freedos Laptop | 83K1003MTR

Satıcı: Amazon.com.tr

27.698,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 27708.95
LENOVO IdeaPad Slim3 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB SSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar 83K1003MTR

Satıcı: Trendyol

27.698,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 27698.95
Lenovo Ideapad 3 I5-13420H 8-Gbddr5 512 GB SSD 15.3" Wuxga Freedos Notebook 83K10062TR-V Bt1 - 8GB-512GB-DOS

Satıcı: Shopimode | 1 yorum

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 28499.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" Taşınabilir Bilgisayar 83K1003MTR

Satıcı: Hepsiburada | 130 yorum

28.499,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 28499.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" Taşınabilir Bilgisayar 83K1003MTR

Satıcı: BOZDAN Teknoloji

28.746,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 28746.54
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K1003MTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.3" WUXGA Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: nettsepetimm

28.900,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 28900.30
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K1003MTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.3" WUXGA Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

28.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 28990.00
LENOVO IdeaPad Slim3 Intel Core i5-13420H 16GB 512GB SSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar 83K1003MTR

Satıcı: Bozdan Teknoloji

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 28999.00
LENOVO IdeaPad Slim3 Intel Core i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.3" WUXGA IPS FreeDOS Dizüstü Bilgisayar 83K1003MTR

Satıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ

30.239,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 30239.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K1003MTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Notebook

Satıcı: BOZDAN Teknoloji

30.396,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 30396.53
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K1003MTR i5-13420H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Notebook

Satıcı: Shopimode

30.399,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 30399.05
LENOVO IdeaPad Slim3 Intel Core i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.3" WUXGA IPS FreeDOS Dizüstü Bilgisayar 83K1003MTR

Satıcı: emrebilişim45

33.520,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 33520.74

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1003MTR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1003MTR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1003MTR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1003MTR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.