Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1004ETR (16GB RAM/512SSD/W11PRO) Laptop Fiyatları

LENOVO Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro

Satıcı: DS CAR GARAGE

29.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 29249.00
LENOVO Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro

Satıcı: E-MARKT

29.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 29249.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16GB 512GB SSD 15.3" WUXGA W11P Notebook 83K1004ETR 009

Satıcı: Shopimode

31.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 31349.05
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 15.3" Wuxga Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etr + Cimete Çanta

Satıcı: indirimdehepsi

32.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 32024.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Widows 11 Pro 15.3" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETR + Emtech

Satıcı: Shopimode

32.299,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 32299.05
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD W11P 15.3" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETR + Çanta

Satıcı: Shopimode

33.169,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 33169.02
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Widows 11 Pro 15.3" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETR + Emtech Çanta - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Shopimode | 2 yorum

33.196,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 33196.29
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.3" Wuxga IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETR + Cimete Çanta - 512 GB - 16 GB

Satıcı: E-Online | 28 yorum

33.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 33499.00
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16Gb 512Gb Ssd W11p 15.3" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etr + Snertech Çanta

Satıcı: Ensarbilişim

34.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 34899.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16GB 512GB SSD 15.3" WUXGA W11P Notebook 83K1004ETR 009

Satıcı: Sner Teknoloji

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 35509

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1004ETR (16GB RAM/512SSD/W11PRO) Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1004ETR (16GB RAM/512SSD/W11PRO) Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1004ETR (16GB RAM/512SSD/W11PRO) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K1004ETR (16GB RAM/512SSD/W11PRO) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.