Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24GB 512GB SSD 15.3" WUXGA Freedos Notebook 83K1004ETR 002 Satıcı: Shopimode
38.474,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 38474.05
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 24GB 512GB SSD Freedos 15.3" Wuxga IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETR + Cimete Çanta Satıcı: Elimar
39.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 39899.05
Ideapad Slim 3 15Irh10 I5-13420H 24Gb 512Gb Ssd 15.3" Wuxga Freedos Notebook 83K1004etr 002
Satıcı: Ensarbilişim
40.586,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 40586.60
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 24GB 512GB SSD Freedos 15.3" Wuxga IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETR + Cimete Çanta - 512 GB - 24 GB
Satıcı: elimar
41.961,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 41961.20
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 24GB 512GB SSD Freedos 15.3" Wuxga IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETR + Cimete Çanta Satıcı: elimar
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 41999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 24Gb 512Gb Ssd Freedos 15.3" Wuxga Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etr + Cimete Çanta
Satıcı: Elimar
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 41999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24GB 512GB SSD 15.3" WUXGA Freedos Notebook 83K1004ETR 002 Satıcı: Sner Teknoloji
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 42509
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 24GB 512GB SSD 15.3" Wuxga Freedos Notebook 83K1004ETR 002 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 42499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK