Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 40GB 1tb SSD 15.3" Wuxga (Alüminyum Üst Kasa) WIN11 Pro 83K1004ETR P7 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: PRESTİJMARKET
52.498,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 52498.91
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 40GB 1tb SSD 15.3" Wuxga (Alüminyum Üst Kasa) WIN11 Pro 83K1004ETR P14 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: PRESTİJMARKET
52.498,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 52498.91
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 40Gb 1Tb Ssd W11p 15.3" Wuxga Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etr + Csrtech Çanta
Satıcı: Prestijmarket
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 52999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 40GB 1TB SSD 15.3" WUXGA W11P Notebook 83K1004ETR 015 Satıcı: Shopimode
55.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 55099.05
Ideapad Slim 3 15Irh10 I5-13420H 40Gb 1Tb Ssd 15.3" Wuxga W11p Notebook 83K1004etr 015
Satıcı: Ensarbilişim
59.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 59499.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 40GB 1TB SSD 15.3" WUXGA W11P Notebook 83K1004ETR 015 Satıcı: Sner Teknoloji
59.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 59499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK