Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 15.3" Wuxga Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etr + Cimete Çanta
Satıcı: indirimdehepsi
28.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 28769.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 8gb 512GB SSD 15.3" Wuxga (Alüminyum Üst Kasa) WIN11 Pro 83K1004ETR P1 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: PRESTİJMARKET
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 29999.00
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 8 Gb Ram 512 Gb Ssd Windows 11 Pro 15.3" Wuxga 83K1004etr + Elektropasaj Çanta
Satıcı: indirimdehepsi
30.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 30449.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 8gb 512GB SSD 15.3" Wuxga (Alüminyum Üst Kasa) WIN11 Pro 83K1004ETR P8 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: PRESTİJMARKET
30.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 30999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK