Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 1tb SSD Freedos 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA22 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: indirimde | 3 yorum
33.813,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 33813.18
Lenovo Ideapad Slim 3 83K1004ETR003 I5-13420H 16GB 1tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü BILGISAYAR-CNT004 Satıcı: Shopimode
35.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 35149.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K1004ETRA22 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 15.3" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
36.662,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 36662.42
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 1tb SSD Freedos 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA22 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 3 yorum
36.859,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 36859.03
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Freedos 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA22 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
36.872,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 36872.83
LENOVO Ideapad Slim 3 83K1004ETR003 i5-13420H 16GB 1TBSSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT Satıcı: Shopimode
37.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 37899.00
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Freedos 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA22 Satıcı: Arez Teknoloji
39.160,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 sn önce
7 39170.48
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Freedos 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA22 Satıcı: Arez Teknoloji
39.634,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 39634.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK