Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16Gb 1Tb Ssd Windows 11 Home 15.3" Wuxga 300Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etra12
Satıcı: Ensarbilişim
38.676,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 38676.60
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA12 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
38.864,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 38864.18
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 1tb SSD Windows 11 Home 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA12 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
39.284,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 39284.03
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 1tb SSD Windows 11 Home 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA12 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
40.360,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 40360.00
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA12 Satıcı: Sner Teknoloji
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 40499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA12 Satıcı: Arez Teknoloji
41.275,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 41285.38
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA12 Satıcı: Arez Teknoloji
41.774,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 41774.68
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK