Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16Gb 1Tb Ssd Windows 11 Pro 15.3" Wuxga 300Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etra17
Satıcı: Ensarbilişim
38.676,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 38676.60
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA17 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
39.284,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 39284.03
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA17 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
39.718,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 39718.31
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA17 Satıcı: Sner Teknoloji
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 40499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 1tb SSD Windows 11 Pro 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA17 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
41.247,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 41247.00
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA17 Satıcı: Arez Teknoloji
42.182,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
6 42192.5
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA17 Satıcı: Arez Teknoloji
42.692,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 42692.77
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK