Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Windows 10 Home 15.3" Wuxga 300Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etra77
Satıcı: indirimdehepsi
31.184,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 31184.50
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA77 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
34.596,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 34596.44
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA77 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji | 1 yorum
35.928,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 35928.00
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA77 Satıcı: Arez Teknoloji
36.742,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 36752.87
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA77 Satıcı: Arez Teknoloji
37.187,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 37187.34
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK