Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.3" Wuxga 300Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etra87
Satıcı: indirimdehepsi
31.585,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 31585.60
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA87 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena | 5 yorum
32.979,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 32979.99
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Windows 11 Home 15.3" Wuxga 300Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etra87
Satıcı: Ensarbilişim
33.901,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 33901.60
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K1004ETRA87 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 15.3" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
34.399,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 34399.03
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA87 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 5 yorum
34.434,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 34434.03
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA87 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
34.596,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 34596.44
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA87 Satıcı: Sner Teknoloji
35.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 35499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA87 Satıcı: Arez Teknoloji
36.742,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
8 36752.87
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA87 Satıcı: Arez Teknoloji
37.187,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
9 37187.34
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK