Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA93 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
40.002,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 40002.37
Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 24Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 15.3" Wuxga 300Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar 83K1004etra93
Satıcı: Ensarbilişim
41.064,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 41064.10
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA93 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
41.542,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 41542.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core I5 13420H 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.3" Wuxga 300NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA93 - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
41.709,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 41709.03
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA93 Satıcı: Arez Teknoloji
42.484,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 42494.19
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS Taşınabilir Bilgisayar 83K1004ETRA93 Satıcı: Arez Teknoloji
42.998,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 42998.11
Lenovo Ideapad Slim 3 İntel Core İ5 13420H 24GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.3" WUXGA 300nit IPS 83K1004ETRA93 Satıcı: Sner Teknoloji
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
7 42999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK