Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT18 Satıcı: ATATECH
37.872,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 37872.45
Ideapad Slim 3 15Irh10 I5-13420H 16 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Home Notebook 83K1004etrat18
Satıcı: Ensarbilişim
38.676,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 38676.60
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT18 - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 40499.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT18 Satıcı: Sner Teknoloji
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 40499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT18 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
40.606,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 40606.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT18 Satıcı: ATATECHBİLİŞİM
40.990,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 40990.26
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK