Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT21 Satıcı: ATATECH
43.776,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 43776.81
Ideapad Slim 3 15Irh10 I5-13420H 24 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Home Notebook 83K1004etrat21
Satıcı: Ensarbilişim
46.316,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 46316.60
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 24 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT21 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
46.936,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 46936.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT21 Satıcı: ATATECHBİLİŞİM
47.380,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 47380.62
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 24 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT21 - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji
48.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 48499.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Home Notebook 83K1004ETRAT21 Satıcı: Sner Teknoloji
48.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 48499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK