Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K1004ETRAT30 Satıcı: ATATECH
38.494,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 38494.17
Ideapad Slim 3 15Irh10 I5-13420H 16 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Pro Notebook 83K1004etrat30
Satıcı: Ensarbilişim
38.676,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 38676.60
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Pro Notebook 83K1004ETRAT30 - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 40499.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K1004ETRAT30 Satıcı: Sner Teknoloji
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 40499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Windows 11 Pro Notebook 83K1004ETRAT30 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
41.272,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 41272.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K1004ETRAT30 Satıcı: ATATECHBİLİŞİM
41.663,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 41663.44
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK