Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA FreeDos Notebook 83K1004ETRAT9 Satıcı: ATATECH
42.222,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 42222.51
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 24 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Freedos Notebook 83K1004ETRAT9 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
45.270,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 45270.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA FreeDos Notebook 83K1004ETRAT9 Satıcı: ATATECHBİLİŞİM
45.698,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 45698.64
Ideapad Slim 3 15Irh10 I5-13420H 24 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 15.3" Wuxga Freedos Notebook 83K1004etrat9
Satıcı: Ensarbilişim
46.316,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 46316.60
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 I5-13420H 24 GB 1 Tbssd UHD Graphics 15.3" Wuxga Freedos Notebook 83K1004ETRAT9 - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji
48.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 48499.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 15.3" WUXGA FreeDos Notebook 83K1004ETRAT9 Satıcı: Sner Teknoloji
48.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 48499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK