Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR Laptop Fiyatları

Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10060TR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: shopimode

37.599,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 37599.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10060TR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD UHD Graphics 15.3" WUXGA Notebook

Satıcı: Shopimode

38.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 38949.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 | i7-13620H | 16GB DDR5 RAM | 512GB SSD | 15.3 İnç WUXGA | FreeDOS Dizüstü Bilgisayar | 83K10060TR

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 39009
LENOVO IdeaPad Slim 3 Intel Core i7-13620H 16GB 512GB SSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar 83K10060TR

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 38999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10060TR i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.3" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: OKYANUSMALATYA

39.061,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 39061.70
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core i7 13620H 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 83K10060TR

Satıcı: Vizyon Bilgisayar | 37 yorum

39.294,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 39294.69
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core i7 13620H 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 83K10060TR

Satıcı: Shopimode

39.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 39849.00
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core i7 13620H 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 83K10060TR

Satıcı: Duddi

39.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 39899.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 Intel Core i7-13620H 16GB 512GB SSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar 83K10060TR

Satıcı: Shopimode

39.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 39899.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR I7-13620H 16GB 512SSD 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Shopimode

39.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 39899.05
Lenovo Ideapad Slim 3 Intel Core i7 13620H 16GB 512GB SSD Freedos 15.3" WUXGA Taşınabilir Bilgisayar 83K10060TR

Satıcı: ElektroPasaj | 37 yorum

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 39999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR i7-13620H 16GB 512SSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

40.649,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 40649.18

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 USB 5Gbps USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10060TR Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.