Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 83K10060tr002 I7-13620H 16Gb 512Ssd+1Tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
48.226,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 48226.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060tr002 İ7-13620H 16Gb 512Ssd+1Tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
48.731,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 48731.20
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR002 I7-13620H 16GB 512SSD+1TBSSD 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Shopimode
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 49999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR002 i7-13620H 16GB 512SSD+1TBSSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
50.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 50060
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR002 i7-13620H 16GB 512SSD+1TBSSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
50.224,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
5 50224.86
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR002 I7-13620H 16GB 512SSD+1TBSSD 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
50.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
6 50499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR002 I7-13620H 16GB 512SSD+1TBSSD 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
50.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 50499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK