Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ideapad Slim 3 83K10060tr003 I7-13620H 16Gb 1Tbssd+1Tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
52.046,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 52046.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR003 I7-13620H 16GB 1tbssd+1tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Shopimode
53.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 53999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060tr003 İ7-13620H 16Gb 1Tbssd+1Tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
54.016,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 54016.50
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR003 i7-13620H 16GB 1TBSSD+1TBSSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
54.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 54509
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR003 I7-13620H 16GB 1tbssd+1tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
54.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 54499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR003 I7-13620H 16GB 1tbssd+1tbssd 15.3" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
54.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
6 54499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR003 i7-13620H 16GB 1TBSSD+1TBSSD 15.3" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
55.661,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 55661.45
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK