Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: nesaybilisim
36.659,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 36659.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: shopimode
38.539,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 38539.06
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 I7-13620H 16GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Shopimode
39.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 39899.05
Ideapad Slim 3 83K10060tr016 I7-13620H 16Gb 512Ssd 15.3" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
40.586,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 40586.60
LENOVO Ideapad Slim 3 83K10060TR016 i7-13620H 16GB 512SSD 15.3" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Shopimode
40.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 40899.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060tr016 İ7-13620H 16Gb 512Ssd 15.3" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
40.929,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 40929.20
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 I7-13620H 16GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB Satıcı: Shopimode
41.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 41849.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 I7-13620H 16GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 42499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 I7-13620H 16GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
9 42499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 i7-13620H 16GB 512SSD 15.3" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
42.955,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 42955.92
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR016 I7-13620H 16GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
44.760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
11 44760.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK