Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060tr018 İ7-13620H 24Gb 512Ssd 15.3" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
46.919,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 46919.50
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR018 i7-13620H 24GB 512SSD 15.3" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: SANALDESTEK
49.589,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 49589.05
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR018 i7-13620H 24GB 512SSD 15.3" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
49.947,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 49947.98
Ideapad Slim 3 83K10060tr018 I7-13620H 24Gb 512Ssd 15.3" Wuxga W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
50.136,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 50136.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR018 i7-13620H 24GB 512SSD 15.3" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
50.224,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 50234
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR018 I7-13620H 24GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: teknoraks
51.761,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 51761.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR018 I7-13620H 24GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: Shopimode
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 51999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10060TR018 I7-13620H 24GB 512SSD 15.3" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
52.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 52499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK