Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10061TR I7-13620H 16gb Ddr5 1tb SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Techburada | 27 yorum
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 33999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10061TR I7-13620H 16gb Ddr5 1tb SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Ahm Bilişim | 27 yorum
35.635,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 35635.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10061TR i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: Techburada
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 35999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10061TR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 15.3" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoTrend
36.754,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 36754.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10061TR i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 15.3" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Techburada
37.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 37599.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10061TR i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: Techburada
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
6 38009
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10061TR i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: webzone
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 40999.00
IP3 83K10061TR-01 i7-13620H 16GB DDR5 1TB+512GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: Techburada
43.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
8 44009
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10061TR I7-13620H 16gb Ddr5 1tb SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Sner Teknoloji
46.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
9 46499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10061TR-01 I7-13620H 16gb Ddr5 1TB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisay Satıcı: Sner Teknoloji
52.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
10 52499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK