Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16GB 256GB Satıcı: teknocihan
29.207,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 29207.37
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core i5 16GB DDR5 256GB SSD 15.3''60Hz FreeDos Satıcı: Techburada
29.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 29199.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16GB 256GB
Satıcı: indirimde | 66 yorum
29.294,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 29294.07
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16GB 256GB
Satıcı: by-pro | 66 yorum
29.356,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 29356.62
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TECHBURADA
29.759,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 29759.04
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core i5 16GB DDR5 256GB SSD 15.3''60Hz FreeDos Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
29.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
6 29909
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core i5 16GB DDR5 256GB SSD 15.3''60Hz FreeDos Satıcı: teknocihan
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 29999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşına Satıcı: Shopimode
31.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 31349.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşına Satıcı: TECHBURADA
33.489,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
9 33489.01
Lenovo Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr-04 Intel Core İ5-13420H 16Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Techburada
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 33999.00
Lenovo IP3 15IRH10 83K10062TR-04 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 512GB+256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: TECHBURADA
35.519,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
11 35519.04
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK