Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16GB 256GB+512GB Satıcı: teknocihan
30.205,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 30205.24
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core i5 16GB DDR5 256GB+512GB SSD 15.3" FreeDos Satıcı: teknocihan
30.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 30199.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16GB 256GB+512GB
Satıcı: indirimde | 66 yorum
30.224,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 30224.08
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16GB 256GB+512GB Satıcı: Shopimode
31.469,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 31469.07
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3 - 1 GB
Satıcı: teknocihan
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 31999.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core i5 16GB DDR5 256GB+512GB SSD 15.3" FreeDos Satıcı: Techburada
33.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 33699.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 256GB+512GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TECHBURADA
34.559,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
7 34559.04
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 256GB+512GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: Shopimode
37.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
8 37049.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-05 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 256GB+512GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: TECHBURADA
39.399,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
9 39399.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK