Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core I5-13420H 24GB Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24GB 256GB Satıcı: Shopimode
33.329,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 33329.07
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core I5-13420H 24GB Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24GB 256GB
Satıcı: indirimde | 66 yorum
33.944,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 33944.08
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core I5-13420H 24GB Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24GB 256GB
Satıcı: Techburada | 66 yorum
34.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 34199.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşına Satıcı: Shopimode
34.199,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 34199.05
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core i5 24GB DDR5 256GB SSD 15.3"FreeDos Uyumlu Satıcı: Techburada
34.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 34899.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TECHBURADA
35.519,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
6 35519.04
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşına Satıcı: TECHBURADA
36.010,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 36010.61
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core i5 24GB DDR5 256GB SSD 15.3"FreeDos Uyumlu Satıcı: teknocihan
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 36999.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core i5 24GB DDR5 256GB SSD 15.3"FreeDos Uyumlu Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
37.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
9 37609
Lenovo Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr-08 Intel Core İ5-13420H 24Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Techburada
37.859,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 37859.00
Lenovo IP3 15IRH10 83K10062TR-08 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 1TB+256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: TECHBURADA
45.119,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
11 45119.04
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK