Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core I5-13420H 24GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24GB 256GB+512GB
Satıcı: indirimde | 66 yorum
34.874,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 34874.07
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core I5-13420H 24GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24GB 256GB+512GB Satıcı: teknocihan
34.727,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 34727.57
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core I5-13420H 24GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24GB 256GB+512GB Satıcı: Shopimode
35.189,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 35189.07
Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr-09 Intel Core I5-13420H 24Gb Ddr5 256Gb+512Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: indirimdehepsi
36.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 36289.10
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 256GB+512GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: Shopimode
37.524,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 37524.05
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core I5-13420H 24GB Ddr5 256GB+512GB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24GB 256GB+512GB
Satıcı: Techburada | 66 yorum
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 38499.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core i5 24GB DDR5 256GB+512GB SSD 15.3"FreeDos Satıcı: teknocihan
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 38999.00
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core i5 24GB DDR5 256GB+512GB SSD 15.3"FreeDos Satıcı: Techburada
39.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 39399.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 256GB+512GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TECHBURADA
40.127,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
9 40127.04
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 256GB+512GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: TECHBURADA
41.172,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
10 41172.01
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-09 Intel Core i5 24GB DDR5 256GB+512GB SSD 15.3"FreeDos Satıcı: Techburada
41.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
11 41809
Lenovo Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr-09 Intel Core İ5-13420H 24Gb Ddr5 256Gb+512Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Techburada
41.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
12 41799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK