Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP11 Intel Core I5-13420H 24 GB Ram 512 GB + 256 SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Wi Satıcı: Shopimode
36.479,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 36479.05
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP11 Intel Core I5-13420H 24 GB Ram 512 GB + 256 SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Wi Satıcı: ElektroPasaj
36.574,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 36574.05
Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr-Ep11 Intel Core I5-13420H 24 Gb Ram 512 Gb + 256 Ssd Wuxga 15.3" Ips 300Nıts Windows 11 Pro + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
36.766,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 36766.60
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP11 Intel Core I5-13420H 24 GB Ram 512 GB + 256 SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Windows 11 Pro + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj | 1 yorum
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 38499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK