Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP12 Intel Core I5-13420H 8 GB Ram 1 Tb SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Windows 11 Satıcı: Shopimode
30.874,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 30874.05
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP12 Intel Core I5-13420H 8 GB Ram 1 Tb SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Windows 11 Satıcı: ElektroPasaj
31.349,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 31349.06
Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr-Ep12 Intel Core I5-13420H 8 Gb Ram 1 Tb Ssd Wuxga 15.3" Ips 300Nıts Windows 11 Pro + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
31.514,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 31514.10
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP12 Intel Core I5-13420H 8 GB Ram 1 Tb SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Windows 11 Pro + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
32.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 32999.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK