Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP8 Intel Core I5-13420H 8 GB Ram 512 GB + 256 SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Wind Satıcı: Shopimode
29.449,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 29449.05
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP8 Intel Core I5-13420H 8 GB Ram 512 GB + 256 SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Wind Satıcı: ElektroPasaj
29.924,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
2 29924.05
Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr-Ep8 Intel Core I5-13420H 8 Gb Ram 512 Gb + 256 Ssd Wuxga 15.3" Ips 300Nıts Windows 11 Pro + Elektropasaj Çanta
Satıcı: ElektroPasaj
30.081,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 30081.60
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-EP8 Intel Core I5-13420H 8 GB Ram 512 GB + 256 SSD Wuxga 15.3" IPS 300NITS Windows 11 Pro
Satıcı: ElektroPasaj
31.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 31499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK