Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core I5-13420H 8gb Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 300Nits Fr Satıcı: Techburada
21.919,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 21919.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core I5-13420H 8gb Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 300Nits Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 8GB 256GB
Satıcı: Techburada | 66 yorum
22.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 22599.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062Tr Intel Core İ5 8Gb Ddr5 256Gb Ssd 15.3" Ips 60Hz Freedos Satıcı: TECHBURADA
23.836,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 23836.01
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR i5-13420H 8 GB 256 GB SSD 15.3" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: markapasha
23.876,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 23876.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR i5-13420H 8 GB 256 GB SSD 15.3" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: by-pro
23.969,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 23969.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core i5-13420H 8GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TECHBURADA
23.999,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 23999.04
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core I5-13420H 8gb Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 300Nits Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 8GB 256GB Satıcı: Shopimode
24.289,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 24289.06
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core I5-13420H 8gb Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 300Nits Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 8GB 256GB
Satıcı: Fstore | 66 yorum
24.627,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
8 24627.06
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core I5-13420H 8gb Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 300Nits Freedos Taşınabilir Bi Satıcı: Shopimode
24.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
9 24699.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core i5-13420H 8GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: By Pro
24.959,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
10 24959.04
Lenovo Ideapad Slim 3 15Irh10 83K10062tr Intel Core İ5-13420H 8Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Techburada
24.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
11 24999.00
LENOVO Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR Intel Core I5-13420H 8gb Ddr5 256GB SSD Wuxga 15.3" IPS 300Nits Fr Satıcı: BY-PRO
25.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
12 25399.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K10062tr İ5-13420H 8Gb 256Gb Ssd 15.3 Wuxga Freedos
Satıcı: EbrarBilgisayar
26.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
13 26719.00
Lenovo Ideapad Slim 3 15IRH10 83K10062TR-06 Intel Core I5-13420H 16GB Ddr5 256GB+1TB SSD Wuxga 15.3" IPS 60Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 16GB 256GB+1TB Satıcı: Shopimode
33.329,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
14 33329.07
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK15 yorum