Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K100Q0TR-03 Laptop Fiyatları

Lenovo IP3 83K100Q0TR-03 i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS FreeDos - 256 GB - 16 GB

Satıcı: Techburada | 17 yorum

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 28999.00
LENOVO IP3 83K100Q0TR-03 i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS FreeDos

Satıcı: Techburada

29.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 29479.00
Lenovo IP3 83K100Q0TR-03 i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS FreeDos - 256 GB - 16 GB

Satıcı: EMTech BİLİŞİM | 17 yorum

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 29999.00
LENOVO IP3 83K100Q0TR-03 i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS FreeDos

Satıcı: ÖZTEK BİLGİSAYAR

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 29999.00
Ip3 83K100q0tr-03 İ5-13420H 16Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips Freedos

Satıcı: indirimdehepsi

30.582,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 30582.90
Lenovo IP3 15IRH10 83K10062TR-03 Intel Core i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos

Satıcı: TECHBURADA

30.719,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 30719.04
Lenovo Ip3 83K100Q0Tr-03 İ5-13420H 16Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips Freedos

Satıcı: TECHBURADA

31.519,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 31519.01
LENOVO IdeaPad 3 83K100Q0TR-03 Intel i5-13420H 16GB DDR5 256GB SSD 15.3" WUXGA IPS FreeDOS Notebook

Satıcı: Techburada

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 32009
Lenovo Ip3 83K100q0tr-03 İ5-13420H 16Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips Freedos

Satıcı: Techburada

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 31999.00

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K100Q0TR-03 Laptop Fiyat Geçmişi

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K100Q0TR-03 Laptop Temel Özellikleri

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K100Q0TR-03 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB + 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 8 GB Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.2 Power Delivery 3.0 USB 5Gbps USB-C 3.2 Gen 1
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.0
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.2
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dolby Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) 2 x 1.5W Hoparlör
• Pil Gücü 60.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Tümleşik 15 dk Şarj ile 2 Saat Çalışabilme
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Lenovo IdeaPad Slim 3 83K100Q0TR-03 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.