Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IP3 83K100Q0TR-06 i5-13420H 24GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS FreeDos - 256 GB - 24 GB
Satıcı: Techburada | 17 yorum
34.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 34599.00
LENOVO IP3 83K100Q0TR-06 i5-13420H 24GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS FreeDos Satıcı: Techburada
35.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 35159.00
Lenovo IP3 15IRH10 83K10062TR-06 Intel Core i5-13420H 24GB DDR5 256GB SSD WUXGA 15.3" IPS 60Hz FreeDos Satıcı: TECHBURADA
36.863,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 36863.04
Lenovo Ip3 83K100Q0Tr-06 İ5-13420H 24Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips Freedos Satıcı: TECHBURADA
37.823,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 37823.01
Lenovo Ip3 83K100q0tr-06 İ5-13420H 24Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips Freedos
Satıcı: Techburada
38.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 38399.00
Ip3 83K100q0tr-06 İ5-13420H 24Gb Ddr5 256Gb Ssd Wuxga 15.3" Ips Freedos
Satıcı: indirimdehepsi
39.607,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 39607.60
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK