Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
LENOVO Ideapad Slim 3 13.Nesil Core i5 13420H-8Gb-512Gb Ssd-16inc-W11 Satıcı: emrebilişim45
25.781,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 25781.46
Lenovo Ideapad Slim 3 13.nesil Core I5 13420H-8GB-512GB SSD-16"-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 2 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 26999.00
LENOVO Ideapad Slim 3 13.Nesil Core i5 13420H-8Gb-512Gb Ssd-16inc-W11 Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 26999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 13.Nesil Core i5 13420H-8Gb-512Gb Ssd-16inc-W11 232 yorum
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 26999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 13.nesil Core I5 13420H-8GB-512GB SSD-16"-Windows 11 Taşınabilir bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj | 2 yorum
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 27999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK