Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001ftr008 İ5-13420H 24Gb 512Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
39.238,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 39238.20
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001FTR008 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
40.824,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 40824.95
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001FTR008 i5-13420H 24GB 512SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
41.645,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 41655
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR008 I5-13420H 24GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 24 GB
Satıcı: teknoraks | 2 yorum
41.727,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 41727.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001FTR008 I5-13420H 24GB 512SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB
Satıcı: teknoraks
42.493,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 42493.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK