Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT13 Satıcı: ATATECH
43.652,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 43652.07
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT13 Satıcı: Elimar
45.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 45599.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT13 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
46.802,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 46802.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT13 - 1 TB
Satıcı: elimar
47.955,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 47955.80
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 24 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT13 Satıcı: elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 47999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 24 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat13
Satıcı: Elimar
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 47999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK