Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT20 Satıcı: Elimar
71.249,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 71249.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT20 - 4 TB
Satıcı: elimar
74.931,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 74931.50
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT20 Satıcı: elimar
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 74999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 40 Gb 4 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat20
Satıcı: Elimar
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
4 74999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT20 Satıcı: ATATECH
76.279,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 76279.50
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT20 - 4 TB
Satıcı: ATATECH
78.453,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 78453.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK