Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 8 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT3 Satıcı: ATATECH
33.708,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 33708.51
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT3 Satıcı: Elimar
35.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 35149.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT3 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
36.141,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 36141.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT3 - 1 TB
Satıcı: elimar
36.965,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 36965.70
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 8 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT3 Satıcı: elimar
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 36999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 8 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat3
Satıcı: Elimar
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 36999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK