Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 8 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT4 Satıcı: ATATECH
38.928,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
1 38928.78
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT4 Satıcı: Elimar
38.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 38949.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT4 - 2 TB
Satıcı: elimar
40.962,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 40962.10
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 8 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT4 Satıcı: elimar
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 40999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 8 Gb 2 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat4
Satıcı: Elimar
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 40999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT4 - 2 TB
Satıcı: ATATECH
41.472,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 41472.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK