Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 16 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT49 Satıcı: ATATECH
43.900,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 43900.56
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT49 Satıcı: Elimar
46.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 46549.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT49 - 2 TB
Satıcı: ATATECH
46.802,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 46802.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT49 - 2 TB
Satıcı: elimar
48.954,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 48954.90
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 16 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT49 Satıcı: elimar
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 48999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 16 Gb 2 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat49
Satıcı: Elimar
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 48999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK