Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT5 Satıcı: Elimar
50.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 50349.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT5 - 4 TB
Satıcı: elimar
52.951,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 52951.30
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 8 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT5 Satıcı: elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
3 52999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 8 Gb 4 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat5
Satıcı: Elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 52999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 8 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT5 Satıcı: ATATECH
54.528,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 54528.21
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 8 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT5 - 4 TB
Satıcı: ATATECH
55.132,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 55132.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK