Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT50 Satıcı: Elimar
57.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 57949.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 16 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT50 Satıcı: ATATECH
59.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 59499.99
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT50 - 4 TB
Satıcı: ATATECH
60.462,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 60462.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT50 - 4 TB
Satıcı: elimar
60.944,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 60944.10
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 16 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT50 Satıcı: elimar
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 60999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 16 Gb 4 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat50
Satıcı: Elimar
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 60999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK