Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT54 Satıcı: Elimar
50.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 50349.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 24 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT54 Satıcı: ATATECH
51.047,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 51047.37
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT54 - 2 TB
Satıcı: elimar
52.951,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 52951.30
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 24 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT54 Satıcı: elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 52999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 24 Gb 2 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat54
Satıcı: Elimar
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 52999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT54 - 2 TB
Satıcı: ATATECH
54.465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 54465.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK