Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT55 Satıcı: Elimar
63.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 63649.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 24 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT55 Satıcı: ATATECH
66.646,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 66646.80
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT55 - 4 TB
Satıcı: elimar
66.938,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 66938.70
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 24 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT55 Satıcı: elimar
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 66999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 24 Gb 4 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat55
Satıcı: Elimar
66.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 66999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 24 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT55 - 4 TB
Satıcı: ATATECH
68.125,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 68125.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK