Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT58 Satıcı: Elimar
56.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 56049.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT58 Satıcı: ATATECH
57.634,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
2 57634.83
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT58 - 1 TB
Satıcı: elimar
58.945,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 58945.90
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT58 Satıcı: elimar
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 58999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 40 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat58
Satıcı: Elimar
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 58999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT58 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
61.795,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 61795.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK