Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT59 Satıcı: Elimar
59.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 59849.05
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT59 Satıcı: ATATECH
62.856,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 62856.09
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT59 - 2 TB
Satıcı: elimar
62.942,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 62942.30
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 2 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT59 Satıcı: elimar
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
4 62999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 40 Gb 2 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat59
Satıcı: Elimar
62.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 62999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 2 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT59 - 2 TB
Satıcı: ATATECH
67.126,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 67126.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK