Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT60 Satıcı: Elimar
73.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 73149.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT60 - 4 TB
Satıcı: elimar
76.929,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 76929.70
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT60 Satıcı: elimar
76.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 76999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 40 Gb 4 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat60
Satıcı: Elimar
76.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 76999.00
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 40 GB 4 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA Windows 11 Pro Notebook 83K2001FTRAT60 Satıcı: ATATECH
78.454,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 78454.53
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 40 GB 4 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT60 - 4 TB
Satıcı: ATATECH
80.785,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 80785.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK4 yorum