Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT8 Satıcı: ATATECH
36.505,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
1 36505.26
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT8 Satıcı: Elimar
38.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 38949.05
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT8 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
39.140,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 39140.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16IRH10 I5-13420H 16 GB 1 Tbssd UHD Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001FTRAT8 - 1 TB
Satıcı: elimar
40.962,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 40962.10
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 i5-13420H 16 GB 1 TBSSD UHD Graphics 16" WUXGA FreeDos Notebook 83K2001FTRAT8 Satıcı: elimar
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
5 40999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 I5-13420H 16 Gb 1 Tbssd Uhd Graphics 16" Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar 83K2001ftrat8
Satıcı: Elimar
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 40999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK