Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR001 I5-13420H 8gb 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 8 GB
Satıcı: istanbulArena
32.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 32499.00
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr001 İ5-13420H 8 Gb 1 Tb Ssd 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
32.373,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 32373.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR001 I5-13420H 8gb 1tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 8 GB
Satıcı: indirimde
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 32999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr001 İ5-13420H 8Gb 1Tbssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
33.023,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 33023.90
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR001 i5-13420H 8GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
34.374,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 34374.38
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR001 i5-13420H 8GB 1TBSSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
35.055,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 35065
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK