Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001RTR002 i5-13420H 16 GB 256 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elektropasaj
28.105,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 28105.06
Lenovo IdeaPad Slim 3 16IRH10 83K2001RTR002 i5-13420H 16 GB 256 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: istanbulArena
28.199,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 28199.06
Lenovo Ideapad Slim 3 16Irh10 83K2001rtr002 İ5-13420H 16 Gb 256 Gb Ssd 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: ElektroPasaj
28.553,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 28553.60
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR002 I5-13420H 16GB 256SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 256 GB - 16 GB
Satıcı: indirimde | 1 yorum
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 28999.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001rtr002 İ5-13420H 16Gb 256Ssd 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
31.938,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 31938.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR002 i5-13420H 16GB 256SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
33.246,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 33246.99
LENOVO Ideapad Slim 3 83K2001RTR002 i5-13420H 16GB 256SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
33.353,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 33353.00
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR002 i5-13420H 16GB 256SSD 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
33.904,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
8 33914
Lenovo Ideapad Slim 3 83K2001RTR002 I5-13420H 16GB 256SSD 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 256 GB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena | 1 yorum
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
9 33999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK